fbpx

Follow us:

a

Контакт

Контакт

Ве молиме пополнете ги полињата подолу за да не контактирате

  ИНТЕГРА

  МАКЕДОНСКА КОНЗЕРВАТИВНА ПАРТИЈА

  Ул. Даме Груев 16-3/1
  ДТЦ Палома бјанка
  1000 Скопје, Македонија
  Тел: +389 02 3155020 | +389 02 3110885 | +389 70 755 215
  contact@integra.org.mk
  Работно време: 09AM – 5PM

   

  Follow us: