fbpx

Follow us:

a

Videos

(Macedonian) Новогодишно обраќање на лидерот на ИНТЕГРА

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

(Macedonian) Прес конференција на ИНТЕГРА за Предлог Законот за попис

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

(Macedonian) Прес конференција на ИНТЕГРА за Историјата во образовниот процес

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

(Macedonian) Прес конференција на ИНТЕГРА

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

(Macedonian) Ново интервју на д-р Љупчо Ристовски

Sorry, this entry is only available in Macedonian.

(Macedonian) Прес конференција на ИНТЕГРА за Локалните избори во Штип

Sorry, this entry is only available in Macedonian.
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

This message is only visible to admins:
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Две години од Промотивната основачка конвенција на ИНТЕГРА Македонска конзервативна партија. Две години борба за македонската кауза...изградивме бренд за кој сите зборуваат. Нашето допрва доаѓа.

Најдоброто допрва доаѓа...татковино Македонија, ние сме со тебе, Македонски народе - главата горе, рамо до рамо ќе успееме да се повратиме и воздигнеме, повисоко од било кога досега.

Затоа што тоа е волјата Божја.

Две години од Промотивната ...

Порака за 08 март 2021 - Организацијата на жени на ИНТЕГРА со моќна видео порака за празникот на дамите - 08 март...

Вистинско лидерство...

Порака за 08 март 2021

Организацијата на жени на И...

За бугарското велепредавство...по којзнае кој пат, но од друг агол...пролетта 2020

За бугарското велепредавст...

Енергетската зависност на татковината е производ на незнаење или намера...прашање од милион долари 🤔

Енергетската зависност на ...

Новогодишно обраќање на лидерот на ИНТЕГРА...

Нека е благословена 2021 година, нека благодатта и милоста Божја ги допре срцата на нашиот народ македонски, на сите Вас драги наши, а претстојните Божиќни празници ги израдуваат Вашите срца и души...
Бидете ни благословени!

Новогодишно обраќање на ли...

Од денешната прес конференција во Куманово, за Пописот 2021 и предлог Законот за попис на населението и домаќинствата.

ВНИМАТЕЛНОСТА МОРА ДА ЈА ПОДИГНЕМЕ НА НАЈВИСОКО НИВО.

Опсадата врз македонскиот национален стратегиски интерес во татковината, продолжува со несмален интензитет од страна на владата на СДС*, со новиот најавен ре-инженеринг на етничката карта во Македонија. 
Виолета Арсовска - член на Претседателството на ИНТЕГРА 
25 12 2020

Од денешната прес конферен...

INTEGRA

MACEDONIAN CONSERVATIVES PARTY

Str. Dame Gruev 16-3 / 1
DTC Paloma Bianca
1000 Skopje, Macedonia
Tel: +389 02 3155020 | +389 02 3110885 | +389 70 755 215
contact@integra.org.mk
Working hours: 09AM – 5PM
Follow us: